Testy a recenze squashových raket

Velmi podrobné testy si u každé rakety dělá společnost Sportega. S jejich svolením zde uvádíme několik málo jejich testovaných raket. Celý test squashových raket si můžete přečíst po kliknutí na odkaz pod článkem.

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex 125 X-TOP

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex 125 X-TOP je díky vynikajícím parametrům ideální pro závodní hráče, kteří vyžadují lehkou raketu ve špičkové kvalitě. Hmotnost 150 g, velikost hlavy 500 cm2. vyvážení do hlavy ji předurčují pro zápasové a turnajové použití pro útočné hráče.

Více o raketě Tecnifibre Carboflex 125 X-TOP

Squashová raketa Dunlop Blaze Pro

Squashová raketa Dunlop Blaze Pro 4.0 se skvěle hodí pro začátečníky a hobby hráče, kteří už mají první krůčky na squashovém kurtu za sebou. Perfektně pomůže pilovat útočný styl hry tak, abyste ho dopinkali na vyšší level.

Více o raketě Dunlop Blaze Pro

Squashová raketa Head Extreme 120

Squashová raketa Head Extreme 120 patří do skupiny silových raket a je ideální pro hráče pohybující se převážně v přední části kurtu. Jedná se o nejlehčí raketu z celé řady Extreme. Díky nové konstrukci rámu umožňuje lepší přenos síly. Zajímavou barevnou kombinací budete na kurtu nepřehlédnutelní.

Více o raketě Head Extreme 120

Recenze squashových raket vám přináší Sportega.