Testy a recenze squashových raket

Velmi podrobné testy si u každé rakety dělá na vlastní náklady společnost Sportobchod. S jejich svolením zde uvádíme několik málo jejich testovaných raket. Celý test squashových raket si můžete přečíst po kliknutí na odkaz pod článkem.

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD ´13

karim 115Head 115 CT ´10 je první squashová raketa z head kolekce pro rok 2012/13! Jedná se o nejnovější a v současnosti nejlepší model squashové rakety Head určený pro příští sezónu, vlajková loď Head pro sezónu 2012/13. Po více než měsíci testování jsme raketu zařadili do naší nabídky speciálně pro marketingovou akci “Březen – měsíc raket”.

Rám rakety dosáhl vynikajících výsledků v testech, průměrné hodnocení 94 % vycházející z 6 parametrů je dosud nejlepším dosaženým výsledkem squashové rakety. Hodnocení celé rakety včetně výpletu je výborných 83 %.

Speciální model s novým profilovaným shaftem a Corrugated Technologií je k zakoupení již dnes pouze na SportObchod.cz za speciální zaváděcí cenu! Akční cena platí pouze pro prvních 50 ks.

Nová řada “CT” vychází z velmi oblíbení kolekce raket “Microgel”.

Více o raketě Head 115 Karim ´13

Squashová raketa Tecnifibre Carboflex 130 Basaltex White LTD ´13

carboflexTecnifibre Carboflex 130  je osvědčený a velmi oblíbený TOP model. Špičková závodní velmi lehká (130 g) squashová raketa s carboflex-texalovým rámem a vyvážením více do hlavy (375 mm) určená především pro velmi náročné středně pokročilé, klubové, výkonnostní a profesionální hráče, kteří upřednostňují silovější a útočnější způsob hry, s razantním a rychlým ukončením výměny.

Raketa je osazena novým špičkovým typem výpletu X-One Biphase Red, který využívá novou technologii “ELASTYL” přinášející větší sílu do úderu, lepší kontrolu a až o 20% delší životnost. Výplet byl speciálně vyvíjen několik měsíců a následně testován a je ideálním výpletem do nové modelové řady squashových raket Tecnifibre.

Více o raketě Tecnifibre Carboflex 130

Squashová raketa Dunlop Biomimetic Elite ´14

dunlopRaketu jsme testovali v týmu spolu s registrovanými hráči squashe a výsledek testování byl maximální počet bodů, 10 z 10 možných. Raketa se výborně ovládá, přesně umísťuje míčky a údery jsou dostatečně razantní i při relativně malé vložené síle do úderu.

Hra je velice komfortní, delší a dobře ergonomicky tvarovaný grip umožňuje výborné držení rakety a případnou změnu během hry (posun na kratší držení při technické hře a zkracování úderů).

Raketa vyhovovala pro svůj herní komfort i středně pokročilým hráčům. Díky vyvážení je minimálně zatěžováno zápěstí, výplet v rámu rakety je kvalitní, při představě, že by byla raketa osazena profi výpletem typu Ashaway nebo Tecnifibre se jedná o nejlepší možnou kombinaci pro pokročilé a profi hráče squashe.

Více o raketě Dunlop Biomimetic Elite ´14

Recenze squashových raket vám přináší Sportobchod.cz.