Testy a recenze badmintonových raket

V této sekci přinášíme podrobnější testy 3 raket. Vybrali jsme rakety pro začínající i závodní hráče. První testovaná raketa je určena pro začínající a rekreační hráče, druhá pro mírně a středně pokročilé, poslední testovaná raketa je vhodná pro pokročilé a závodní hráče. Celý test badmintonových raket si můžete přečíst kliknutím na odkaz pod každým článkem.

Badmintonová raketa Victor Ripple Power 41 LTD

Badmintonová raketa Victor Ripple Power 41 LTD je vhodná pro mírně až středně pokročilé hráče a hráčky, kteří mají už zvládnutou základní badmintonovou techniku a chtějí svou hru posunout na vyšší úroveň. Raketa potěší vyznavače technického stylu, pro hru plnou lobů na základní čáru soupeře (klírů) a kraťasů těsně za síť (dropů). Díky skvělé ovladatelnosti ji doporučujeme jak mužům, tak ženám.

Více o raketě Victor Ripple Power 41 LTD

Badmintonová raketa Yonex Astrox 7 DG Black/Blue

Badmintonová raketa Yonex Astrox 7 je navržena speciálně pro mírně útočný styl hry. Hodí se zejména pro pokročilé hráče, kteří ve své hře dbají na smeče a jejich kontrolu. Technologie rakety zajistí lepší kontrolu, ohromující sílu odpalu a nepřekonatelnou razanci.

Více o raketě Yonex Astrox 7 DG Black/Blue

Badmintonová raketa Yonex Duora Z-Strike

Japonská kráska od Yonexu, badmintonová raketa Yonex Duora Z-Strike, je navržena speciálně pro útočný styl hry. Díky malému a kompaktnímu rámu si užijete menšího odporu vzduchu a lepšího komfortu při hře. S raketou hrál mistr světa, Evropy a medailista z olympijských her v Riu Viktor Axelsen.

Více o raketě Yonex Duora Z-StrikeRecenze squashových raket vám přináší Sportega.