Testy a recenze tenisových raket

V této sekci přinášíme podrobnější testy 3 raket. Vybrali jsme rakety pro začínající i závodní hráče. První testovaná raketa je určena pro začínající a rekreační hráče, druhá pro mírně a středně pokročilé, poslední testovaná raketa je vhodná pro pokročilé a závodní hráče.


Babolat Pure Aero 2019Babolat Pure Aero 2019

Raketa Babolat Pure Aero do puntíku splňuje to, co slibují její produktové popisy. Je snadno ovladatelná, ale rozhodně ne na úkor přesnosti, jak to u podobně laděných raket bývá. A také mohu potvrdit, že pocitově tato raketa přidává úderům více spinu, než bych vygeneroval například s těmi, které používám běžně.


Tecnifibre TF40 305Tecnifibre TF40 305

Rakety Tecnifibre TF40 jsou náročnější a určitě neodpustí tolik jako například letos představené Wilson Clash. Model TF40 315 je díky své náročnosti ideální pro závodní a profi hráče, naopak verze TF40 305 je snadno ovladatelná a tedy vhodná i pro pokročilejší rekreační hráče či hráčky.


Wilson Clash 100 v2.0Wilson Clash 100 v2.0

Tenisová raketa Wilson Clash 100 v2.0 pro pokročilé hráče a ambiciózní juniory s mimořádnou flexibilitou a výbušnou silou díky vylepšené technologii FortyFive. Druhá generace revoluční rakety Clash s sebou přináší vylepšené mapování karbonu pro zvýšenou stabilitu rámu při zachování bezprecedentní flexibility. Nové technologie Horizontal, Vertical a Torsional Bending pomáhají hráči při různém vedení švihu.