Rakety na badminton Babolat

Francouzská značka Babolat se specializuje na badmintonové a tenisové rakety. Firma byla založena ve Francii roku 1875 a patří tak k nejstarší značce specializující se na raketové sporty. Babolat si vybudovala pověst díky kvalitním produktům vyráběných neustále novými technologiemi. Rakety této značky používají sportovní šampioni, kteří vyhrávají v nejprestižnějších soutěžích.

Při hledání badmintonové rakety značky Babolat  si můžete vybrat z následujících tipů.

Badmintonová raketa Babolat B.Ti ‘10

babolatB-Ti'10Pro rekreační hráče s vysokými nároky na kvalitu je tou pravou volbou raketa Babolat B. Ti ‘10. Díky inovativnímu výpletu, isomerickému tvaru hlavy a mírně zkrácené délce získá vaše hra zcela nový rozměr.

Badmintonová raketa Babolat B. Lite ‘10

babolat B.Lite '10Tato raketa nabízí nejlepší kombinaci manévrovatelnosti a síly. Vyrobena z moderního materiálu High Modulus Graphite s výpletem Babolat hyperbraid. Je ideální pro středně pokročilé hráče


Badmintonová raketa Babolat B. Force ‘10

babolat B.Force '10Pro pokročilé hráče badmintonu doporučujeme raketu B.Force ‘10. Je hitem sezony 2009/2010. Velikost hlavy 340cm2, prodloužená délka 672mm, hmotnost 92g a moderní isomerický tvar hlavy dodají vašemu úderu novou sílu.